Przejdź do treści

Słodkie walentynki w Capuccino Cafe

Walentynki w Capuccino Cafe
10 lutego 2023 Bez kategorii

Już w najbliższy wtorek świętować będziemy dzień zakochanych. Z tej okazji w Capuccino Cafe przygotowaliśmy wyjątkowe niespodzianki na walentynki. Witrynka pełna słodkości to tylko wstęp do pięknego wieczoru. Zaproś do nas swoją drugą połówkę, a o odpowiedni nastrój zadbamy wspólnie.

Walentynkowy wieczór w Capuccino Cafe to muzyka na żywo i mnóstwo słodkości. Od 18:00 do 20:00 dla zakochanych wystąpi Paulina Czapla. Nasi mistrzowie cukiernictwa przygotowali wyjątkowe monoporcje w kształcie serca, które idealnie sprawdzą się jako słodki akcent tego dnia. Miłość jest słodka a wyjątkowe historie tworzone są z miłością.- o tym wiemy doskonale i towarzyszy nam to od pierwszego upieczonego tortu ślubnego. Doskonale wiemy więc, jak zadbać o odpowiednią atmosferę w walentynki i sprawdzić, aby każdy poczuł się tego dnia wyjątkowo.

Na walentynki przygotowaliśmy również czekoladowe serca wypełnione czekoladkami, które możesz podarować swojej miłości. Zamów je już teraz, aby nie martwić się o drobny prezent we wtorkowy poranek. 14 lutego będą także dostępne w kawiarni w limitowanej ilości.

Walentynki w Capuccino Cafe

Aby nie martwić się tego dnia o miejsce, zachęcamy do złożenia rezerwacji: 690 247 724

Do słodkiego zobaczenia!

Ostatnie wpisy